Unikalios apsauginės plėvelės

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kam reikalingos apsauginės plėvelės?
Jei norite kad jūsų telefono ekranas visą jo tarnavimo laiką atrodytų kaip naujas ir nebūtų dėvėjimosi žymių, tą pasiekti galite užklijuodami apsauginę plėvelę. Ją lengva nuimti, lengva uždėti ir svarbiausia, įbrėžimai, kurie neišvengiamai atsirastų jūsų išmaniojo įrenginio ekrane, nusiims kartu su plėvele. Naujas mūsų produktas „Nano glass“ papildomai suteikia atsparumo smūgiams bei ekrano skilimui.

 

Kaip užklijuoti plėvelę?

Komplekte visada pridedame užklijavimo instrukciją. Plėvelės uždėjimas yra nesunkus, tik trupučio kantrybės prašantis užsiėmimas - gerai uždėti plėvelę tikrai nėra sudėtinga. Jei manote kad pridėtų instrukcijų nepakaks - paruošėme ypač detalų straipsnį apie tai, kaip užklijuoti plėvelę.

 

Ar plėvelė nepakenks mano ekranui?
Ne. Lipnus silikoninis paviršius sukuria vakuumą tarp ekrano ir apsauginės plėvelės ir patikimai laiko plėvelę prigludusią. Šis sluoksnis nepalieka jokių klijų ar jų žymių ant ekrano paviršiaus nuėmus plėvelę.

 

Per kiek laiko plėvelė susibraižys?
Viskas priklauso nuo jūsų įpročių ir nuo tuo, ką kartu nešiojatės kišenėse. Plėvelė gali tarnauti ir metus, tačiau jei keisite ją kas kelis mėnesius jūsų telefonas visada atrodys kaip naujas. Prisiminkite, kad žymiai lengviau ir pigiau pasikeisti plėvelę, nei telefono stiklą, kurio įbrėžimų nepanaikinsite.

 

Plėvelės būna įvairaus kietumo - atsparumo įbrėžimams. Įvertinę patogumą, jautrumą lietimui ir atsparumą braižymuisi, mes pasirinkome vidutinį 3H kietumą. Didžioji dalis pigių iš Kinijos importuojamų plėvelių turi 2H kietumo reitingą, kuris gerokai mažiau atsparus braižymuisi.

 

Ar jūsų gaminamos plėvelės apsaugo ekraną nuo dūžio?
Ekrano stiklą papildomai apsaugo mūsų siūloma „Nano glass“ tipo plėvelė – ji sugeria smūgius ir juos paskirto didesniame paviršiuje, taip suteikdama ekranui papildomą atsparumą, nuo vienoje vietoje koncentruotų smūgių, kurie, tikėtina, būtų sudaužę ekrano stiklą.

 

Ar gaminate „stiklo“ plėveles?
Vadinamųjų stiklo apsaugų negaminame, tačiau jei jums rūpi ekrano atsparumas ne vien į brėžimams, bet ir dūžiams, rekomenduojame rinktis mūsų specialią „Nano glass“ plėvelę, kuri suteikia papildomos apsaugos nuo smūgių.

Kokio tipo plėvelę pasirinkti?
Šiuo metu prekiaujame keturių tipų plėvelėmis, jūsų ekranui galime pasiūlyti bet kurią plėvelių kombinaciją.

 

Skaidri plėvelė - universaliausia, turbūt geriausiai žinoma braižymuisi atspari, jau mums tapusi įprasta, nebrangi ekrano apsauga.

 

Matinė plėvelė pasižymi ženkliai mažesniu ekrano blizgesiu, todėl saulėtą dieną vaizdą įžiūrėti bus lengviau. Šios plėvelės paviršius mažina trintį, todėl galėsite valdyti telefoną tiksliau ir patogiau, ją lengviau valyti, ant jos lieka ženkliai mažiau pirštų atspaudų nei ant įprastos plėvelės.

 

Matinės plėvelės trūkumas yra nežymiai mažesnis ekrano raiškumas ir įdėmiai žiūrint, matomas ekrano grūdėtumas. Matinių plėvelių nerekomenduojame rinktis jei tenka skaityti itin daug smulkaus teksto išmaniojo įrenginio ekrane.

 

Matinės ir skaidrios plėvelės yra gaminamos iš tos pačios medžiagos tik matinės plėvelės paviršius yra papildomai mechaniškai apdirbamas, todėl matinių plėvelių atsparumas braižymuisi yra mažesnis, lyginant ją su skaidria plėvele.

 

„Nano glass“ apsauga – naujiena, skirta efektyviai ekrano apsaugai. Šią apsaugą sudaro skirtingų medžiagų sluoksniai: PET plastikinė plėvelė (dvigubai storesnė nei įprastose skaidriose plėvelėse) ir stiklo savybių turinti danga, kurios atsparumas braižymuisi didžiausias iš visų mūsų produktų.

 

Privatumo apsaugos plėvelė - skirta tiems, kurie vertina savo asmeninę informaciją ir nori išvengti smalsuolių žvilgsnių. Ši, šiek tiek tamsinta plėvelė, turi ypatingą savybę blokuoti vaizdą, žiūrint į jį iš šonų. Žiūrėdami tiesiai į ekraną, tik jūs matysite jums skirtą vaizdą, bet kuris žiūrintis iš kairės ar dešinės, matys tik tamsų ekraną.

 

Jei nesate tikri dėl to, kurio tipo plėvelės jums reikia, paprastai rekomenduojame rinktis skaidrią arba „Nano Glass“ plėvelę. Šiuo metu tai viena iš universaliausių ekrano apsaugų rinkoje.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Sveiki. Gavau jūsų prekę. Ji man tiko, neturiu priekaištų dėl kokybės, bei pristatymo laiko. Viskas gerai. Ačiū.“ - Egidijus M.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1417
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2024
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!