LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

Apie mus

Kas jūs per vieni?
Projektas 2014 m. sukurtas kvalifikuoto inžinieriaus bei internetinės rinkodaros entuziasto Edgaro Roličiaus ir Andriaus Raižio (myDroid.lt) profesionalaus dizainerio bei išmaniųjų technologijų eksperto. Mūsų tikslas tikslas yra apsaugoti visus išmaniuosius, liečiamuosius ekranus taip, kad net ir po kelių metų naudojimo jie būtų lyg nauji. Naudojame kokybiškas medžiagas ir užtikriname puikų aptarnavimą kiekvienam klientui.

O ką siūlote ir kas tas ekrano skydas?
Pagrindinė mūsų siūloma paslauga yra pritaikyti plėvelę atitinkančią jūsų poreikius konkrečiam įrenginiui kuriam tos apsaugos reikia. Naudokitės mūsų intuityvia paieška, kur šiuo metu yra daugiau nei 1000 įrenginių modelių.

Atsiųskite mums reikiamo mobilaus telefono, planšetinio kompiuterio, žaidimų konsolės, išmanaus šaldytuvo, laikrodžio ar pramoninio kavos aparato ekrano išmatavimus ir mes pagaminsime plėvelę skirtą būtent jūsų įrenginiui ir jūsų poreikiams.

Tam, kad atitiktume įvairių klientų lūkesčius mes naudojame skirtingas, kokybiškas ir visame pasaulyje paplitusias ir laiko patikrintas medžiagas.

Veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, įregistruota individualia veikla pagal pažymą Astos Dzigaitės-Raižienės reg. nr. 923209, PVM mokėtojo kodas: LT 100013136112.

Susisiekti galite el. paštu info@ekranoskydas.lt, arba darbo valandomis (8-18) telefonu - 8 616 44710.


EKRANO SKYDAS © 2015-2023
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!