Unikalios apsauginės plėvelės

APMOKĖJIMAS

Kaip, kam ir kur apmokėti?

Apmokėti galite banko pavedimu, bet kuriuo jums patogiu būdu - per internetinį banką, banko filialo ar pašto skyriuje, atsiskaitymai priimami į „SEB“ banko sąskaitą. Jei jūsų užsakymas itin skubus - galite papildomai atsiųsti pavedimo kopiją.
 

Taip pat įdiegėme  „Paysera“ mokėjimų sistemą, leidžiančią atsiskaityti dar patogiau, įskaitant tiesioginius momentinius apmokėjimus iš visų Lietuvos bankų per banklink, bei suteikiančią galimybę apmokėti grynaisiais pinigais „Maxima“ kasose, „Perlo“ terminaluose,  „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose ir „Paypost“ skyriuose.

 

Apmokėję užsakymą visada automatiškai gausite sąskaitą-faktūrą jūsų nurodytu el. paštu. Jei norite užsakyti plėveles įmonės vardu – pasirinkite šią galimybę atsiskaitymo už prekes metu.

Ar galiu apmokėti atsiimant prekę?
Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame, dėl to, kad visos apsauginės plėvelės gaminamos tik gavus užsakymo apmokėjimą ir jų nesandėliuojame, išskyrus kelis pačius populiariausius modelius. Tai internetinė paruoduotuvė - taip suteikiame jums galimybę įsigyti ekrano apsaugas geriausia kaina.

 

Kam priklauso ši svetainė?

Veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, įregistruota individualia veikla pagal pažymą, reg. nr. 923209. Daugiau apie mus skaitykite čia.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Na ką gi... Išties laaabai nustebintas punktualumu. Viskas tiko kaip iš pypkės, supakuota pasakiškai gerai. Kainos/kokybės santykis atitinka 10/10. Gražu, kad dar turime LT sąžiningų verslininkų, kurie atsakingai žiuri į savo verslą, gaminamą produktą ir teikiamą kokybę. Senokai nemačiau tokio gero aptarnavimo, bendravimo ir, kaip ir minėjau - punktualumo. Dėkui kad esate. Būtinai rekomenduosiu.“ - Robertas S.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1403
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2023
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!