LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

APMOKĖJIMAS

Kaip, kam ir kur apmokėti?

Apmokėti galite banko pavedimu, bet kuriuo jums patogiu būdu - per internetinį banką, banko filialo ar pašto skyriuje, atsiskaitymai priimami į „SEB“ banko sąskaitą. Primename, kad pavedimus, atliktus iš kitų bankų po 15 val., gausime kitą darbo dieną. Jei jūsų užsakymas itin skubus - galite papildomai atsiųsti pavedimo kopiją.
 

Taip pat įdiegėme  „Paysera“ mokėjimų sistemą, leidžiančią atsiskaityti dar patogiau, įskaitant tiesioginius momentinius apmokėjimus iš visų Lietuvos bankų per banklink, bei suteikiančią galimybę apmokėti grynaisiais pinigais „Maxima“ kasose, „Perlo“ terminaluose,  „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose ir „Paypost“ skyriuose.

 

Apmokėję užsakymą visada automatiškai gausite sąskaitą-faktūrą jūsų nurodytu el. paštu. Jei norite užsakyti plėveles įmonės vardu – pasirinkite šią galimybę atsiskaitymo už prekes metu.

Ar galiu apmokėti atsiimant prekę?
Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame, dėl to, kad visos apsauginės plėvelės gaminamos tik gavus užsakymo apmokėjimą ir jų nesandėliuojame, išskyrus kelis pačius populiariausius modelius. Tai internetinė paruoduotuvė - taip suteikiame jums galimybę įsigyti ekrano apsaugas geriausia kaina.

 

Kam priklauso ši svetainė?

Veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, įregistruota individualia veikla pagal pažymą, reg. nr. 923209. Daugiau apie mus skaitykite čia.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Siuntinys atėjo kaip visada greitai, preke be abejo džiaugiuosi. Iš Jūsų perku ne pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą. Sėkmės!“ - Vadim V.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1397
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2023
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!