Unikalios apsauginės plėvelės

Gauk apsauginę plėvelę savo įrenginiui visiškai nemokamai!

Naujas telefonas? Mes pasirūpinsime papildoma apsauga visiškai nemokamai!

 

Turi naują, nuo 2021 - 2022 m. pagamintą telefoną? Nori išbandyti mūsų apsaugines plėveles?

Tau tereikia atsiųsti savo telefono ekrano matmenis mūsų el. paštu info@ekranoskydas.lt, laiško antraštėje parašyti tikslų telefono modelį, ir būtinai užrašyti "AKCIJAI", pačiame laiške - telefono ekrano matmenis (kaip išmatuoti, parodyta paveikslėlyje). Atkreipkite dėmesį, kad visos kietos ekrano apsaugos laikosi tik ant plokščio paviršiaus, todėl stiklą matuoti reikia iki lenktos jo dalies.

Netrukus susisieksime paštu ir pranešime, ar šio modelio matmenys mus domina, jei būsi pirmas juos atsiuntęs, ekrano apsauga atiteks tau!

Tuomet paprašysime adreso, kuriuo, visiškai nemokamai, per penkias darbo dienas, „Lietuvos  paštu“ išsiųsime naują skaidrio standartinio tipo apsauginę plėvelę.Nelauk, parašyk mums ir pasiūlyk draugams!


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Sveiki, dėkoju už prekes. Buvau labai nustebintas tokio anksčiau negirdėto ir nežinomo prekinio ženklo kaip "myShield" aptarnavimo kokybe, operatyvumu, atsiskaitymo paslauga - iš karto suformuotu ir į paštą atsiustu užsakymu, užsakymų pradėjimu vykdyti po gauto apmokėjimo bei operatyviai išsiųstomis ir tvarkingai nurodytu adresu pristatytomis prekėmis, kuriu kaina ir kokybe manęs taip pat nenuvylė, esu jomis patenkintas ir naudojuosi.“ - Audrius Z.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1418
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2024
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!