Unikalios apsauginės plėvelės

PRISTATYMAS

Kaip pristatysite apsauginę plėvelę ar kitą pirkinį?
Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerija), pristatymas į jūsų nurodytą LP Express paštomatą yra nemokamas.

Taip pat, už papildomą mokestį siunčiame jūsų adresu naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis, registruota siunta, atsiėmimas pašto skyriuje.


Kiek laiko trunka užsakymo pristatymas?
Užsakymų apdorojimas, gamyba ir išsiuntimas trunka 1-3 darbo dienas, dažniausiai 1-2 darbo dienas. Pristatymas paštomatu paprastai trunka 1-2 dienas (išskyrus sekmadienį), „Lietuvos paštas“ siuntas pristato per 1-3 darbo dienas jūsų adresu.

Ar galiu pirkinius įsigyti ar atsiimti vietoje?

ekranoSkydas.lt yra internetinė parduotuvė – taip mes galime pasiūlyti žemesnę kainą, todėl visus mes užsakymus atliekame internetu.

Kaip užsisakyti apsauginę plėvelę adresu ne Lietuvoje?
Nuo 2016 m. rugpjūčio savo internetinės parduotuvės duris atvėrėme pirkėjams iš viso pasaulio. Jei norite užsisakyti apsauginę plėvelę bet kokiu adresu už Lietuvos respublikos ribų, persijunkite į anglišką puslapio versiją, paspaudę raides „EN“ puslapio viršuje, kairėje pusėje.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Labai dėkui už plėvelę, puikiai tiko, gavau būtent tai ko ir tikėjausi. Sėkmės Jums!!! “ - Gražvydas S.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1411
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2024
info{@}ekranoskydas.lt
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!