LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

PRISTATYMAS

Kaip pristatysite apsauginę plėvelę ar kitą pirkinį?
Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerija), pristatymas jūsų nurodytu adresu yra nemokamas naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Savo užsakymą gausite registruota siunta „Lietuvos paštu“.

 

Kaip užsisakyti apsauginę plėvelę adresu ne Lietuvoje?
Nuo 2016 m. rugpjūčio savo internetinės parduotuvės duris atvėrėme pirkėjams iš viso pasaulio. Jei norite užsisakyti apsauginę plėvelę bet kokiu adresu už Lietuvos respublikos ribų, persijunkite į anglišką puslapio versiją, paspaudę raides „EN“ puslapio viršuje, kairėje pusėje.

 

Kiek laiko trunka užsakymo pristatymas?
Siuntas išsiunčiame kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį. Pateikus užsakymą iki 12 val., jis bus išsiųstas tą pačią darbo dieną, jei tą dieną siunčiamos siuntos. „Lietuvos paštas“ siuntas pristato per 2-5 darbo dienas.

Ar galiu pirkinius įsigyti ar atsiimti vietoje?

ekranoSkydas.lt yra internetinė parduotuvė – taip mes galime pasiūlyti žemesnę kainą, todėl visus mes užsakymus atliekame internetu. Tačiau, jūsų patogumui užsakytus ir apmokėtus užsakymus galite atsiimti Kaune, Krėvės pr 97 (PC Saulėtekis-IKI), mūsų partnerių STAC salone nuo 10 iki 17:30 val. darbo dienomis. Į STAC užsakymai pristatomi 1-2 kartus per savaitę, prieš atsiimant sulaukite elektroninio laiško, kad jūsų užsakymas jau vietoje. Planuojame, kad dalį mūsų populiariausių prekių taip pat galėsite įsigyti ten pat. Fizinėse prekybos vietose kainos gali skirtis nuo nurodytų internete.


 

Ar užklijuojate plėveles atvykus atsiimti užsakymo?
Atsiimant užsakymą mūsų partnerių salonuose teikiama užklijavimo paslauga už papildomą, partnerių nustatytą įkainį.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

„Prekė pristatyta neįtikėtinai greitai. Ir kas patogu, kad prekė pristatyta į pašto dėžutę. Apie kokybę nieko negaliu pasakyti, kadangi plėvelės daug maž visos vienodos. Kokybe nesiskundžiu.“ - Eugenijus P.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1380
Pagaminta plėvelių: 20000+
Pirkėjų: 12000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2023
info{@}ekranoskydas.lt
I-V 10-17:30 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!