LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

Neradote ko ieškojote? Pagaminsime plėvelę pagal jūsų matmenis!Jei apsauginės plėvelės reikia konkrečiam įrenginiui - telefono ar planšetinio kompiuterio ekranui sužinokite tikslų savo įrenginio modelį. Jei tikslaus modelio nežinote, jį galite rasti ant pakuotės, telefonuose - ant nugarėlės, pačio telefono sistemoje ("apie telefoną"), planšetės - planšetės sistemoje ("nustatymai > apie planšetę") ir pan.

Išmatuokite brėžinyje nurodytus matmenis - ekrano, kurį plėvelė turės dengti (ne korpuso) - aukštį ir plotį. Atkreipkite dėmesį, kad ekrano apsaugos laikosi tik ant plokščio paviršiaus todėl reikėtų matuoti iki stiklo lenkimo, jei toks yra. Nesirūpinkite kampais, kameros vieta ar garsiakalbio išpjovimais - tai mūsų darbas.

Rekomenduojame gautus matmenis pamažinti 1 mm, kad būtų lengviau užklijuoti. Maksimalus galimas dydis - 20x30 cm. Perkant didesnį kiekį (nuo 2 vnt.), taikomos nuolaidos.

Matmenis ir įrenginio modelį siųskite el. paštu info {@} ekranoSkydas.lt ir netrukus su jumis susisieksime apie tolesnį užsakymo vykdymą.

PRIEDAI IŠMANIESIEMS

POPULIARIAUSIOS APSAUGINĖS PLĖVELĖS:

VISOS PLĖVELĖS


„Plėvele užsisakiau pirmadienį, o trečiadienį jau radau pašto dėžutėj, plėvelė užsiklijavo lengvai ir kokybiškai,paslauga atlikta greitai ir kokybiškai, ačiū!“ - Ruslana Y.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2021 01 27 :: Atsinaujiname prekės ženklą! Manome, kad naujas pavadinimas geriau atspindi mūsų produktą ir yra tikslingesnis Lietuvoje.
STATISTIKA
Nuo parduotuvės starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1315
Pagaminta plėvelių: 17000+
Pirkėjų: 10000+


EKRANO SKYDAS © 2015-2021
info{@}ekranoskydas.lt
I-V 10-17:30 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

apie projektą
parduotuvės taisyklės ir privatumo politika
norite platinti mūsų produkciją? Susisiekite!

Now accepting PayPal